Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tanec

Pohyb je zdravý a každý by se měl hýbat.Tancování je zábavné a zdravé tak proč to nezkusit?Napíšu vám tady hned několik tanců z toho dva jsem vyzkoušela.
Mažoretky
Házení s hůlkou a různé osmičky mohou vypadat těžce ale ve skutečnost jsou lehké.Mažoretky se dělí na dva druhy:Klasická a Twirling.Klasická mažoretky v sestavách pči cvicích s hůlkou většínou pochoduje,twirling je spíše tanec.V obouch druzích se používá hůlka i pompony.
 
Balet
Balet je náročný kvůli tance na špiškách.Když si zvyknej už ti to nebude připadat tak těžké.U baletu musíš být protažená a jestli nejsi časem budeš.Na balet budeš muset mít speciální špičky nebo piškoty.Pokud jsi nazačala tancovat od malička balerína z tebe nebude,ale balet můžeš dělat také jenom pro radost.
 
Roztleskávačky
Roztleskávačky jsou spíše taková akrobacie a gymnastika.Roztleskávači cvičí s pompony jako mažoretky.V roztleskávačkáchje teochu nebezpečné spandnout z pyramidy nebo se ti nepovede salto.Ale nemusíš se bát stačí jen trochu trénovat a bude to fajn.
 
Streer dance
Street dance je tanec pro ty kteří se chtějí pořádně vyřádit.Tnečníci si mouhou vymýšlet vlastní choreografii.Tento tanec začíná být hodně populární,hlavně u mladých lidí.V tomto tance zle také soutěžit.Na street dance se nosí volné kalhoty. volná dlohá triky a pevné tenisky.
 
Zumba
Zumba je něco mezi tancem a fitness.Zumba je veselý a zábavný tanec, z kterého se může i zhubnout.Zumba je také něco jak aerobik ale víc spíše tanec.Lekce zumby také ovlivnuje psichiku.Doporučavala bych zumbu hlavně těm kteří se chtějí bavit.
 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< září / 2020 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 150296
Měsíc: 1762
Den: 57